O NAS

Tree Nuts to orzechy laskowe z polskich sadów. Zajmujemy się ich uprawą, przetwórstwem i konfekcjonowaniem.
Tree Nuts to w bezpośrednim tłumaczeniu orzechy z drzewa. To jednocześnie nazwa dająca opis założycieli – T(h)ree Nuts–pasjonatów orzechowych, którzy weszli w orzechy po uszy.
Łańcuch produkcyjny w naszym gospodarstwie rozpoczynamy od uprawy leszczyny. Założyliśmy sad w 2006 roku. Od tego czasu uczymy się prowadzenia drzew, poznajemy odmiany, dbamy, aby nasz surowiec spełniał europejskie wymagania stawiane orzechom laskowym w łupinie.
Bazujemy na doświadczeniu, które pozyskaliśmy w zakresie medycyny, finansów i technologii żywności. Wiedzę w na temat przetwórstwa orzechów laskowych czerpiemy z własnych badań przeprowadzonych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w ramach pracy doktorskiej.
Przetwórstwo działa od 2016 roku. Naszą misją jest produkcja polskich orzechów laskowych o najwyższej jakości i smaku, oraz promocja krajowych orzechów laskowych na polskich stołach.
Produkcja skupia się na orzechach laskowych prażonych całych, kruszonych, mące i oleju z prażonych orzechów laskowych. Nasze produkty pakujemy w proste opakowania tak, aby to ich zawartość była najważniejsza. W lutym 2018 roku nasze gospodarstwo zostało objęte systemem kontroli w rolnictwie ekologicznym.