Witaj w naszym orzechowym zakątku!

Tree Nuts to rodzinna manufaktura mieszcząca się w samym sercu Śląska – w Jankowicach pod Pszczyną. Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji – od uprawy leszczyny do pakowania w opakowania jednostkowe. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy. Nasze produkty mają niepowtarzalny smak i aromat, a do tego są wegańskie i bezglutenowe. Poszukujemy partnerów którzy podzielają nasze zamiłowanie do zdrowych i wyjątkowych produktów.
WYBRANE PRODUKTY:

Zdrowa, aromatyczna przekąska – prażone orzechy laskowe Tree Nuts – to wyłącznie polskie orzechy laskowe prażone bez dodatku soli, tłuszczu, bez konserwantów i innych dodatków.

Opakowanie doypack window; masa netto: 42g, 100g, 200g, 500g

Opakowanie prezentowe: kartonik z oknem, orzechy zapakowane w vacuum; masa netto: 200g
Pasty Tree Nuts to prażone orzechy laskowe w postaci kremu o gładkiej, aksamitnej konsystencji bez dodatku soli, konserwantów i oleju palmowego.

Opakowanie: słoik szklany: 50g, 180g, 300g.

 1. Pasta 100% z prażonych orzechów laskowych to aksamitny, półpłynny krem o unikalnym, słodkim orzechowym smaku.
 2. Pasta odtłuszczona z dodatkiem mąki z orzechów laskowych to intensywnie orzechowy krem, słodki z nutą goryczy; gładki i gęsty.
 3. Pasta z ksylitolem i kakao to zdrowa i pyszna alternatywa dla powszechnie znanych kremów z dodatkiem orzechów laskowych. Słodka a zdrowa.
 4. Pasta z daktylami i kakao to wytrawny krem orzechowy, o intensywnym orzechowym aromacie, a lekka słodycz daktyli jest przełamana goryczą kakao.
Olej z prażonych orzechów laskowych tłoczony na zimno z polskich orzechów laskowych. Charakteryzuje się wyjątkowym, intensywnym orzechowym aromatem.

Olej z orzechów laskowych w ponad 90% składa się z tłuszczów nienasyconych. Europejskie zalecenia zdrowotne wskazują, że zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych, tłuszczami nienasyconymi, wspomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Wyróżnia się wysoką zawartością witaminy E – silnego przeciwutleniacza. Olej z orzechów laskowych polecany jest również do pielęgnacji skóry.

Opakowanie: butelka szklana: 100 ml, 250 ml.
W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy idealne jako prezent na święta, urodziny, imieniny czy też spotkanie biznesowe. Całość zapakowana jest w ekologiczny, zdobiony kartonik wypełniony naturalną wełną drzewną. Posiadamy 3 wielkości kartonów prezentowych do indywidualnej konfiguracji z produktami.


Nasze produkty zdobyły nagrody:

 • Tłoczony na zimno olej z orzechów laskowych zdobył Złoty Medal NATURA FOOD na XI Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Naturalnej w kategorii produkt naturalny (Łódź, 12-14.10.2018)
 • Tłoczony na zimno olej z orzechów laskowych zdobył Lubuski Złoty Lubczyk za najlepszy produkt na Ogólnopolskich Targach Dobrego Jedzenia i Życia 2018 (Zielona Góra, 6-7.10.2018)

Nasza firma otrzymała nagrody:

 • Orzeł Polskiego Rolnictwa 2019
 • Wyróżnienie w ramach projektu Polska Smakuje za „bajeczny smak prażonych orzechów laskowych, który rozbudza zmysły i sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosimy się do leszczynowego sadu.”
 • polski produkt

Nasza marka to:

 • Firma rodzinna.
 • Frima polska.
 • Produkty bezglutenowe.